Zalakaros
Search
Kerékpár bérlés a Tourinform irodában
West-Balaton Kártya
Zalakaros
Zalakaros
Zalakaros
Nyitólap > Hírek > A lengyel beutaztatók is érdeklődnek
2013. február 25. 09:58

A lengyel beutaztatók is érdeklődnek

Lengyel utazási irodák képviselői ismerkedhettek Zalakaros és a balatoni régió fürdővárosaival a közelmúltban.
A lengyel beutaztatók is érdeklődnek

A Regionális Marketing Igazgatóság szervezésében lezajlott turisztikai találkozón Zalakarost a Tourinform-iroda munkatársai, Fekete Csilla és Flórek Zsolt képviselték.

Katowice és Wroclaw városaiban összesen 80 utazási iroda képviselőjét tájékoztatták a munkatársak elsősorban a Zalakarosi Fürdő lehetőségeiről, a tavaly nyáron átadott Vízipók Csodapók gyermekvilágról, valamint az annak folytatását jelentő beltéri gyermekbirodalom építésének részleteiről, a termáltó és ökopark beruházásról, valamint a város programkínálatáról, szálláslehetőségeiről.

-          Az utazásszervezők jó része komoly érdeklődést mutatott városunk iránt. A magyar-lengyel kapcsolatot, illetve az ebben rejlő turisztikai lehetőségeket erősíti, hogy városunk testvérvárosi együttműködést folytat Olesno városával, s ezáltal még nagyobb bizalommal fordultak felénk a kiutaztatók – mondta Flórek Zsolt, hozzátéve: a lengyel utazási irodák közül többen konkrét ajánlatokat várnak a találkozó nyomán Zalakarostól.Magyar Bor napja
Magyar Bor napja
A Koccintás 2015-ben a Magyar Bor Napja kiemelt eseménye. Idén minden csatlakozó településsel arra szeretnénk vállalkozni, hogy az egy időben egyszerre koccintók számának rekordját felállítsuk. Célunk, hogy egy időben, az összes borvidéken, minél több település részvételével, legalább 100.000 ember koccintson
Hírlevél
Hirdetés Zalakaros
Reklám
Reklám
Hirdetés Zalakaros